JAK BÝT V KLIDU V USPĚCHANÉ DOBĚ: Self management

SELF MANAGEMENT (2. setkání)
Umění vědomého zacházení se sebou samými tak, aby nám to skutečně prospívalo. Co vše je ve hře uvnitř nás? Jak se neztratit v sobě ale také v tom dnešním humbuku?

Jednotlivá setkání na sebe volně navazují a doporučením je účastnit se všech 4 plánovaných. Lze je absolvovat i samostatně, celkový efekt bude pak adekvátní.

Mgr. Jana Kastnerová
Psycholožka, psychoterapeutka, psychologický kouč, lektorka a učitelka mindfulness. Je odborným a osobním průvodcem jednotlivců z veřejnosti ale také zaměstnanců firem, kterých se stala dvorním psychologem. Realizuje kurzy pro veřejnost a skupinové projekty osobního a týmového rozvoje pro firmy. Tématy jsou především psychohygiena a duševní zdraví, regenerace psychiky, psychosomatika, life balanc, stress management, mindfulness a další. Miluje lektorskou práci, inspiruje a sdílí své zkušenosti z téměř 20ti leté praxe, ale věří především v sílu individuálního procesu, který je hlavním pilířem jejího profesního působení a poslání.

Workshopy jsou připraveny pro ty, kteří chtějí být aktivními tvůrci svého života, zajímají se o duševní a celkové zdraví a vědí, že práce na sobě je celoživotní dílo. Přijdou vhod těm, kteří vedou druhé lidi, těm, kteří chtějí mít pod kontrolou sebe, ale také těm, které ovlivňují ostatní. Takže jsou vhodné pro všechny 😊.

Cena za 1 workshop je 2000,- Kč. Při koupi všech 4 plánovaných workshopů v roce 2024 je cena 7000,- Kč. V ceně je zahrnuto příjemné místo a atmosféra, workshop vedený zkušenou lektorkou, tištěné materiály a občerstvení od Casa del Prosecco.

Kontakt, více informací a přihlášky: jana.kastnerova@balancecentrum.eu

Obrázek