Hodnocení všech uživatelů

Elena (24 ledna 2024)
10
Všechno bylo super. Doporučují. Je to vedle všech památek. Pokoj je vybavený, nádherný, mate tam i kompliment od hotelu, kávovar, konvice ,vodu. Personál je příjemný, všechno řeší momentálně. Snídaní je standart, ale pro jednu personu dostačující. Měli jsme čisto, ticho, spokojenost a klid. Děkujeme.
Jaromír (18 prosince 2023)
8
Skvělá lokalita přímo na náměstí. Snídaně skvělá možnost volby 3 teplých variant, + švédský stůl, k pití džusy káva čaj voda a skvělé mléko.
Zuzana (14 října 2023)
10
Nádherné ubytování, naprosto čisté, funkční, pohodlné. Není nic, co bychom měli vytknout.
Jan Bureš (6 října 2023)
10
Náhoda nás zavála do Hradce, a tak jsme si naši tenhle penzion. Ubytování v historickém centru města nemělo chybu. O víkendu snadno zaparkujete na náměstí odkud je to pár kroků.
Karty od pokoje jsme si vyzvedli bezkontaktne, takže je jedno kdy přijedete. Pokoj byl čistý, moderně vybavený. Ručníky velké a voňavé. Ráno jsme si dali snídani v prosecarne, která je součástí penzionu. Doporučuji omeletu, protože jsem snad lepší nejedl. Nadychana dobrota skvěle vychucená. Málo platné - na omeletě se pozná kvalita kuchaře. Obsluha velmi milá, měli jsme pocit, že jsme tu vždycky vítáni a taky se rádi vrátíme.
Pavel (14 června 2023)
10
Pekny pokoj, hezky penzion primo na namesti. Vse bylo v poradku a odpovidalo popisu na web strankach a bookingu.

Katrin (3 května 2023)
10
Čas strávený v tomto penzionu byl velmi příjemný. Hostitel, který byl na telefonu, byl velmi milý a profesionální. Již z venku byl hotel krásně nazdoben ( Silvestr) a působil velmi příjemně. Poloha hotelu přímo na náměstí, takže o zábavu, památky ani o stravu nebylo nouze. Pokoj byl čistě uklizen, designové opravdu nádherný, postel pohodlná. Věřím že to nebylo poslední ubytování.
Martina (1 března 2023)
10
Naprosto výjimečné. Super snídaně, poloha penzionu, čisto.
Jan (1 března 2023)
10
Vybral jsem si tento penzion, protože je v centru Hradce. Ukazalo se, že to byla skvělá volba. Penzion je úplně nový, takze vše je jako včera zakoupené. Žádné rozvrzané postele, nebo zašlé záclony. Novotou to dočista voní. Také je videt, že se zde dbá na čistotu. Personál byl velmi milý a vstřícný. Potřeboval jsem poradit a byli velmi ochotný. Na snídani byl velký výběr a křupavé rohlíky. Rád se sem zase vrátím.
Pavel (1 března 2023)
9
Velmi příjemné ubytování přímo v historickém centru města na starém náměstí. Jednoduchý samoobslužný systém check-in. Vše bylo nové, čisté a útulné. Ze všeho nejvíc nás nadchly postele, které jsou opravdu pohodlné. Chytré nám přišly i snídaňové balíčky. Rádi se zase vrátíme.