Dvou až čtyřlůžkový pokoj s výhledem na náměstí, 1. patro

FAMILY ROOM De Luxe No. 2

Jste rodina? Elegantní pokoj s výhledem na náměstí v 1. patře je nejlepší volbou pro ty z vás, kteří chtějí pohodlně a dobře přespat, zatímco den budou trávit s dětmi na výletech, koupališti, při prohlídce památek či v okolních lesích.


 • manželská postel s nočními stolky (lze oddělit na dvě samostatná lůžka)
 • plnohodnotná přistýlka (140 cm, vhodné pro dvě osoby)
 • sedačka, stolek s křeslem úložný prostor
 • koupelna se sprchovým koutem
 • WiFi
 • lednice
 • kávový přístroj Nespresso s výběrem kapslí
 • rychlovarná konvice s výběrem čajů
 • láhev vody a malý snack
 • fén na vlasy
 • větrák
 • skvělá snídaně v ceně ubytování (od 8:00 do 10:00 v salónku v přízemí)
 • on-line CHECK-IN (od 15:00) a CHECK-OUT (do 11:00)
 • vstup do penzionu pomocí PIN kódu

Jak probíhá check-in
a check-out

 1. REZERVACE A PLATBA

  Vše je zařízeno s ohledem na Vaše plné soukromí a bezpečí. Při rezervaci a platbě ubytování nedochází k žádnému kontaktu s recepčním. Platba probíhá pouze platební kartou přes rezervační systém. Platba musí být uhrazena před počátkem ubytování. Bez úhrady Vám nemůže být zaslán přístupový kód.

 2. KÓD V DEN PŘÍJEZDU

  Přístup do penzionu je zajištěn pomocí PIN kódu, který je zasílán formou sms na telefonní číslo uvedené při rezervaci v den Vašeho příjezdu, který Vám umožní vstup do penzionu – terminál pro zadání PIN se nachází těsně vedle hlavních dveří. Bez PIN kódů není možné se do prostor penzionu dostat.

 3. PŘÍSTUPOVÁ KARTA DO POKOJE

  V sms bude napsáno i číslo schránky, kde po zádání příslušného PIN a následnému otevření dvířek schránky Vám bude k dispozici  kódovaná karta k bezpečnostním kartovým zámkům. Karta Vám po dobu Vašeho pobytu umožní vstup nejen do pokoje, ale též do penzionu. Sms zprávu s kódem si uschovejte, schránku můžete využívat po celou dobu svého pobytu. A budete ho potřebovat i při odjezdu pro vrácení karet zpět do schránky.

 4. VRÁCENÍ KARTY

  V den odjezdu vrátíte karty od pokoje do schránky ze které jste si karty vyzvedávali. Schránka se otevře po zadání stejného kódu, který jste zadávali při příjezdu. Po uplynutí check-out (v 11:00) bude přístup do pokoje zablokován.

 5. NĚCO SE NEDAŘÍ

  Pokud budete mít jakýkoliv problém týkající se vstupu do penzionu, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle: +420 704 979 074.

Dvoulůžkový pokoj, výhled na náměstí, 1. patro

DOUBLE ROOM De Luxe No. 1

Přijedete ve dvou? Tento komfortní pokoj s výhledem na náměstí v 1. patře penzionu pro vás bude naprosto ideální.  Skvělý nejen pro pár, ale i pro dva přátele, kteří přijeli na přestavení královéhradecké filharmonie, premiéru v nedalekém Klicperově divadle, nebo si jen tak vyjeli na výlet a večer nechtějí spěchat domů.  U nás si odpočinete v doprovodu lahodného italského vína a prosecca.


Dvoulůžkový pokoj do vnitrobloku, 1. patro

DOUBLE ROOM Smart No. 3

Dva jsou akorát? Útulný pokoj v 1. patře pro rychlé, avšak pohodlné přespání párů, které potřebují ubytování na jednu či dvě noci. Jedete někomu v Hradci na svatbu? Tohle je pokoj přesně pro vás.


Třílůžkový pokoj s výhledem do vnitrobloku, 1. patro

TRIPLE ROOM No. 4

V Hradci za prací? Praktický pokoj s třemi samostatnými lůžky – ideální pro kolegy, účastníky kongresu apod. Moderně zařízený klidný pokoj, ve kterém načerpáte energii na následující den.


Dvou až čtyřlůžkový pokoj s výhledem na náměstí, 2. patro

JUNIOR SUITE Superior No. 5

Hledáte bydlení pro partu, nebo rodinu s dětmi? Pětka je tady pro vás! Příjemný pokoj pro dvě až čtyři osoby s výhledem na náměstí v 2. patře. Jasná volba nejen pro mladé přátele, kterým nevadí spát v jednom pokoji, protože přijeli za zábavou – třeba na Rock for People nebo Divadelní festival.


Dvoulůžkový pokoj s výhledem na náměstí, 2. patro

DOUBLE ROOM Superior No. 6

Romantika ve dvou? Jednoduchý pohodlný pokoj s výhledem na náměstí v 2. patře pro pár, který přijel do Hradce Králové strávit pár dní spolu a těší se na dny plné výletů do okolí, večery v dobrých restauracích či na kulturních představeních.


Dvoulůžkový pokoj do vnitrobloku, 2. patro

DOUBLE ROOM De Luxe No. 7

Nic složitého pro dva? Minimalistický pokoj situovaný do vnitrobloku v 2. patře pro dvě osoby je vhodný pro ty, kteří přijeli do Hradce za obchodem či pracovními povinnostmi, nebo si jim jen nechce večer pokračovat v cestě dál.


Dvou až čtyřlůžkový prostorný apartmán s výhledem na náměstí, 3. patro

APARTMENT De Luxe No. 8

Hledáte luxusní ubytování s nočním výhledem na hvězdy? Máme ho pro vás! Nabízíme prostorný prosvětlený apartmán v podkroví.  Vhodná volba pro páry, které touží po romantice nebo pro ty, kteří si chtějí užít dokonalý rodinný pobyt v centru Hradce Králové!


Jednolůžkový pokoj do vnitrobloku, 3. patro

SINGLE ROOM Smart No. 9

Jedna postel stačí? Útulný pokoj ve 3. patře pro rychlé, avšak pohodlné přespání. Jedete do Hradce za prací, na konferenci, nebo jednoduše cestujete sám / sama? Pokoj č. 9 je přesně pro vás!

 


Jednolůžkový pokoj do vnitrobloku, 3. patro

SINGLE ROOM Smart No. 10

Hledáte útulný pokoj na rychlé přespání? Tento designový pokojík Vám vytře zrak! Jednolůžko pro pohodlné přespání s oknem do vnitrobloku Vám poskytne dostatek klidu i soukromí. To je naše desítka!


Podívejte se, jak to u nás vypadá